Přeskočit obsah

Home

Vítejte na vshosting~ knowledge base


Všechny informace a návody jsou určeny pro vaši plnou spokojenost se službami vshostingu. Podpora pro vás funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu bez ohledu, jestli je svátek nebo víkend. Vždy nám můžete napsat na: podpora@vshosting.cz a my váš požadavek budeme ihned řešit. V případě urgentních problémů nás kontaktujte buď na výše uvedeném e-mailu, nebo na tel. +420 246 035 835.

Jak poznám, kam spadá můj požadavek?

Kritické situace +420 246 035 835

Tam spadají výpadky, či kritická nefunkčnost části serveru. Tyto nefunkčnosti hlaste ideálně telefonicky na: +420 246 035 835 (pro minimalizaci prodlevy s řešením).

Před zahájením telefonátu doporučujeme navštívit naši status page, kde si můžete ověřit současný stav všech služeb. Pokud u vašich služeb svítí zeleně “Operational” a vy přesto pozorujete technické potíže, volejte nám.

Neurgentní požadavek podpora@vshosting.cz

Požadavky na technickou podporuje je vhodné řešit primárně e-mailem na adrese podpora@vshosting.cz. Zkušení administrátoři a technici jsou dostupní nonstop přímo v našem datacentru. Je vhodné poslat přesný požadavek k nastavení e-mailem, aby nedošlo k přeslechnutí. Díky ticketovacímu systému je zachována i kontinuita v řešení a vy máte přehled, jaká je situace s vaším ticketem. Na podpora@vshosting.cz je možné směřovat i vaše technické dotazy.

Pokud si přejete provést upgrade serverů, složitější změny v konfiguraci, či jiný úkon s dopadem na produkční provoz, dejte nám vědět alespoň 1 den předem na podpora@vshosting.cz. Tyto úkony provádíme v noci, čímž minimalizujeme dopad na váš projekt. Díky tomu, že nám dáte vědět předem, si naši administrátoři si zarezervují čas přímo pro vás.

Žádost o konzultaci řešení: konzultace@vshosting.cz

Tyto požadavky jsou adresovány našim seniorním konzultantům celého vašeho řešení. Směřujte na ně proto dotazy týkající se různých možných vylepšení, která byste rádi, či vás bude cokoliv trápit s našimi službami.

Žádost o konzultaci řešení je vhodné řešit primárně e-mailem konzultace@vshosting.cz.