VSHosting KnowledgeBase

Přechod mailových služeb na Cloudmail

Vzhledem k zprovoznění moderní mailové služby Cloudmail a zastaralosti stávajícího řešení na serverech posta2 a posta3, není již déle možné na těchto serverech zakládat nové domény. Tyto je nutné výhradně vytvářet ve službě Cloudmail. Pokud nemáte ke službě Cloudmail přístup, bude Vám vytvořen naší technickou podporou.

Stávající schránky se budou postupně migrovat ze stávajícího řešení do nového systému ve spolupráci se zákazníky.

Věříme, že drobné nepříjemnosti způsobené migrací budou vynahrazeny funkcionalitami služby nové generace.

2017-05-03 11:58

FTP malware

V poslední době jsme zaregistrovali zvýšený výskyt škodlivého kódu na některých zákaznických webech. Jedná se pravděpodobně o zneužití FTP přístupu ukradených pomocí malware, k tomuto účelu uzpůsobeného. Více informací naleznete v sekci FTP malware.

2017-02-15 11:32

Zásady komunikace s technickou podporou

Kritické situace

Kritické situace (výpadky či kritická nefunkčnost části serveru) hlaste v ideálním případě telefonicky na telefon +420 246 035 835 pro minimalizaci prodlevy s řešením.

 

Požadavky na konzultace a nastavení a ladění neurgentních problémů

Požadavky na konzultace a nastavení je vhodné řešit primárně emailem přes adresu podpora@vshosting.cz. Zkušení administrátoři jsou dostupní nonstop a je vhodné poslat přesný požadavek k nastavení písemně, aby nedošlo k přeslechu. Díky ticketovacímu systému je zachována i kontiunalita v řešení.

 

Plánované úkony v nočních hodinách (00h - 07h) a víkend

V noci se provádí úkony, které mají dopad na produkční provoz. Jde tedy zejména o upgrady serverů či složitější změny v konfiguraci. Noční úkony je nutné naplánovat prostřednictvím emailu podpora@vshosting.cz vždy minimálně 1 den dopředu, abychom na tuto akci zarezervovali administrátorům čas a akce se nekryla s jiným naplánovaným úkonem. Kritických situací a výpadků se toto pochopitelně netýká.

2017-01-04 11:11

103 záznamů online